دانلود بازی Rome

دانلود بازی Total War Rome 2

وقایع بازی برمیگرده به ۳ قرن قبل از میلاد مسیح . تو اون زمان حکومت های بزرگ و کوچیک زیادی بودن و قدرت هم بینشون تقسیم شده بود و بعد از زمانی برای حکومت کردن بر دیگران ، باید قدرتشون رو بر بقیه ثابت میکردن .

شما هم در نقش یکی از این حکومت ها هستید . از بین 10 حکومتی که توی بازی هستند ، می توانید یکی رو انتخاب کرده و داستان آن قوم رو بازی کنید و کار های مختلفی را برای سلطه به بقیه انجام بدید .

داستان و روایت بازی دست شماست و شما تاریخ و وقایع بازی را تعریف می کنید .

همانطور که می دانید ، بازی دو بخش نوبتی و همزمان دارد که بیشتر بار داستان بر دوش بخش نوبتی بازی است . مانند بازی های قبل Total War طی هر نوبت باید مشغول ساخت و ساز و مدیریت منابع باشید و قسمت مبارزات به بخش هم زمان سپرده شده است .

اولین تغییری که نسبت به قبل در این بخش دیده می شود ، ایجاد استان ها و ایالت ها است که هر کدام از آن ها از چند شهر تشکیل شده اند و برای اداره بهتر و ارتقاء دادن نیازمند فتح همه ی شهر های یک ایالت هستید تا علاوه بر آن ، بر میزان قدرت و اعتبار حکومت خود نیز بیافزایید .

شاید این نوع تقسیم بندی در اوایل بازی کمی گنگ و بی اثر به نظر برسد ، ولی هر چه در بازی جلو می روید ، مشاهده می کنید که نه تنها این سیستم بیهوده نیست ، بلکه به واقعی و عقلانی تر شدن بازی کمک شایانی کرده است .

شما هیچ وقت با تصاحب یک شهر کوچک یا یک روستا و از بین بردن یک حکومت کوچک محلی اعتبار و قدرت کسب نمی کنید ، بلکه با غلبه بر دشمنانی که در سراسر یک سرزمین و ایالت بزرگ هستند ، می توانید قلمرو خود را بیش از پیش بر سر زبان ها بیاندازید .

این امر باعث می شه حکومت های دیگه دست دوستی به سمت شما دراز کنند ، هم باعث می شه دشمن هاتون بیشتری واسه شما پیدا بشه که طاقت دیدن قدرتون رو ندارند .

دانلود بازی Total War Rome 2

یه نگاه به اینا هم بندازجدیدتـرین ها