بخش دوم از گیم پلی بازی رد دد ردمپشن ۲

گیم پلی بازی Red DEAD Redemption 2

فکر میکنم همه اینو بدونن که بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین بازی‌هادر تاریخ ویدیو گیم ها محصوب میشه. ولی همیشه مقایسه‌هایی هست که بین بازی‌ها انجام می‌شه.

شرکت سازندیه بازی (Rockstar) همون اولش که بازی منتشر بشه میگفتش که بازی Red Dead Redemption، یکی از سورالی ترین بازی موجود در مارکت میشه. اگر هم یکم دقیق به بازی نگاه کنیم میفهمیم که خیلی هم بیراه نگفته: تمیز کردن اسلحه و اسب، موندن تو مسیری که شما طی کرده‌اید در برف به واقعی‌ترین شکل ممکن .

الان هم مقایسه‌ای انجام شده است که سرعت واکنش آرتور را به فرمان بازی‌باز نسبت به سرعت شخصیت‌های دیگر مانند مردعنکبوتی در بازی Spider-Man می‌سنجد.

البته که سرعت واکنش پایین‌تره چون که در بازی Red Dead Redemption 2 با شخصیتی واقعی طرف هستید و حرکت جوگیری نداریم.

فروش بهتر این بازی را نسبت به نسخه‌ی اول داشتیم. حال به نظر می‌رسد که بعد از بازی Spider-Man این‌بار نوبت به Red Dead Redemption 2 رسیده است تا باری دیگر صنعت بازی‌های رایانه‌ای را از صنعت سینما جلو بیندازد.

با این حال همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، Red Dead Redemption 2 نتوانسته رکورد دیگر ساخته‌ی راک‌ستار (Rockstar) یعنی بازی GTA V را بشکند. بازی GTA V در سه روز نخست عرضه‌ی خود، یک میلیارد دلار از طریق خورده فروشی‌ها فروخته است. باید در نظر داشت که بازی GTA V در سه‌شنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۲ (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۳ میلادی) عرضه شد. این در حالی است که بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) عرضه شد. بنابراین این بازی موفق شده تا لقب بزرگترین افتتاحیه تاریخ در طول “آخر هفته” را به دست آورد.

 

یه نگاه به اینا هم بندازجدیدتـرین ها