گیم پلی بازی فار کرای نیو داون | Far Cry new Dawn

هنوز هم یوبی سافت حرف واسه گفتن داره ! با انتشار سری بازی Far Cry به همه این موضوع رو اثبات کرد . این هم یکی از نسخه های فرعی بازی محصوب میشه و در 15 فوریه منتشر شده است با قیمت 40 دلار .

نور پردازی که در بازی استفاده شده بسیار مشابه بازی Far Cry 5 هست . البته تغییراتی جزئی هم در بافت اجسام مشاهده میشود در کل بازی مسیر صعودی داشته و هروز محبوبیت بیشتری بین گیمر ها پیدا میکند . البته تکراری بودن یه سری جزئیات توی بازی های یوبی سافت خیلی وقتا توی ذوق مخاطب میزنه و باعث میشه که اون جوری که باید از بازی لذت نبره و بیشتر به نقص های موجود توی بازی دقت داشته باشه.

داستان بازی بعد از یک انفجار اتمی ولی توی گیم پلی بازی میتونید مشاهده کنید که اصلا هیچی توی شرایط تریکده و داغون نیستش ! حیوانات همه عادی و سالمن ! فک کنم یاد مجموعه بازی های استالکر بیافتید که توی زمان خودش جز بهترین گرافیک ها بودش داستان فاجعه اتمی چرنوبین جنگ با تروریستا و … . حالا از اون بگذریم.

یه نکته ای که خیلی پلیر رو کلافه میکنه محدودیت های بازی که باید با پرداخت درون برنامه ای اضافشون کنید . اگر خیلی با سبک بازی های اکشن حال نمیکنید بهتر سراغ این بازی نیاید ولی با این حال میتونه تجربه ای جالب باشه.

 

یه نگاه به اینا هم بندازجدیدتـرین ها