بررسی کوتاه کنسول نینتندو سویچ

کنسول نینتندو سویچ

خیلی وقته که  اخبارهایی درباره کنسول جدید نینتندو  به گوش می‌رسید.  تا اینکه کمپانی طی مراسمی در سال ۲۰۱۶،به صورت رسمی از کنسول جدید خود با نام Nintendo Switch رونمایی کرد.

کنسولی که خواست با ورودش به بازاربتوانه به جایگاهی مانند Wii برسه. بالاخره ۱۳ اسفند ماه، روزی بود که این کنسول به صورت رسمی عرضه شد.

درباره نرم‌افزار سوییچ، حرف زیادی نمی‌توان زد. کاملا مشخص است که این نرم‌افزار تا کامل شدن راه بسیار زیادی در پیش دارد و می‌توان انتظار داشت که با بروزرسانی‌های نرم‌افزاری، قابلیت‌های زیادی به آن اضافه شود.

در حال حاضر، این سیستم عامل سوییچ،‌ هیچ ویژگی‌ چندرسانه‌ای مانند اپلیکیشن‌های مختلف یا حتی مرورگر وب ندارد!! و تنها کارهایی که می‌توانید با آن انجام دهید اجرای بازی، جستجو در فروشگاه الکترونیکی نینتندو، تنظیمات و مشاهده عکس‌هایی است که طی بازی گرفته‌اید.

پشتیبانی از هارددیسک اکسترنال، اپلیکیشن‌های مختلف، مرورگر اینترنت و موارد بسیار دیگری که در کنسول‌های دیگر موجود است از مورد هایی که کمبود آنها در سیستم عامل سوییچ دیده می‌شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب نینتندو که هنوز به صورت کامل راه‌اندازی نشده است، ویژگی‌های آنلاین آن است. برای تجربه آنلاین بازی‌ها، نینتندو نیز تصمیم گرفته که مانند سونی و مایکروسافت، برای استفاده از خدمات آنلاین، از گیمرها حق اشتراک دریافت کند با این حال برای مدتی این سرویس برای همه افراد رایگان است.

یه نگاه به اینا هم بندازجدیدتـرین ها